Expo

Poznaj innowacje, które tworzą przyszłość i wynalazki powstające we Wrocławiu! Spotkaj ludzi tworzących ekosystem innowacji i zaprojektuj swoją ścieżkę kariery! Wygraj cenne nagrody w konkursach!

Expo

Poznaj innowacje, które tworzą przyszłość i wynalazki powstające we Wrocławiu! Spotkaj ludzi tworzących ekosystem innowacji i zaprojektuj swoją ścieżkę kariery! Wygraj cenne nagrody w konkursach! 

Dlaczego warto?

Targi Made in Wroclaw to okazja do poznania wyjątkowych wrocławskich produktów i historii wrocławskich firm, które działają dynamicznie na rynkach krajowych i międzynarodowych.  Zobacz i wypróbuj nowinki technologiczne, które powstają w naszym regionie. Porozmawiaj z liderami innowacji i ekspertami technologicznymi. Wygraj jedną z naszych głównych nagród: dron DJI Mini 2 SE, hulajnoga elektryczna XIAOMI lub głośnik Marshall! 

Wygraj cenne nagrody!

W trakcie Expo odbędą się 3 konkursy sprawdzające jak dobrze poznaliście naszych wystawców. Co czeka na zwycięzców?

I Konkurs

w godz. 10-11:15

wyniki o godz. 11:30

II Konkurs

w godz. 12:00-13:15

wyniki o godz. 13:30

III Konkurs

w godz. 14:30-15:45

wyniki o godz. 16:00

Głośnik mobilny MARSHALL Acton III​

Hulajnoga elektryczna
XIAOMI Mi Essential

Dron DJI Mini 2 SE

Kolejne nagrody ogłosimy już wkrótce!
 

Wygraj cenne nagrody!

W trakcie Expo odbędą się 3 konkursy sprawdzające jak dobrze poznaliście naszych wystawców. Co czeka na zwycięzców?

I Konkurs

w godz. 10:00-11:15

wyniki o godz. 11:30

Głośnik mobilny MARSHALL Acton III​

II Konkurs

w godz. 12:00-13:15

wyniki o godz. 13:30

Hulajnoga elektryczna
XIAOMI Mi Essential

III Konkurs

w godz. 14:30-15:45

wyniki o godz. 16:00

Dron DJI Mini 2 SE

Kolejne nagrody ogłosimy już wkrótce!
 

Wystawcy

Poznaj twórców innowacji i ich najnowsze technologie!

BuzzyBike

Elektryczny rower zaprojektowany przez firmę Custom Mike.

Buzzy Bike to  elektryczny rower zaprojektowany przez firmę Custom Mike z myślą nie tylko  o osobach chcących  wyróżniać się  w miejskim  tłumie rowerzystów, ale przede wszystkim,  to rower dla osób szukających możliwości wyrażenia siebie  i swojego własnego stylu.  Zastosowanie  rozwiązań zaczerpniętych z auto detailingu (wylewanych samochodowych  folii) dają użytkownikowi  prawie nieograniczone opcje kolorystyczne roweru. Rower  Buzzy jest dostępny w różnych wersjach  w tym składanej.

Fanuc

Światowy lider technologii CNC oraz robotyki.

Od 1956r. oferuje producentom niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot. Maszyny FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i efektywność. Klienci, doceniając jakość oferowanych rozwiązań wykorzystują na całym świecie ponad 20 mln produktów firmy FANUC. 

Dig in Vision

Szkolimy spawaczy w VR. Dołącz i rozwijaj swoje umiejętności z nami!

Dig in Vision, firma założona we Wrocławiu, oferuje symulator spawania w VR oraz platformę edukacyjną. Oferujemy promowanie rozwoju zawodowego poprzez innowacyjne rozwiązania. U nas spróbujesz swoich sił jako spawacz w bezpiecznych warunkach, a ekspert AI oceni spoinę. 

Odwiedź nasze stanowisko na expo i poznaj fascynujący świat symulatorów spawania w wirtualnej rzeczywistości. Jako Specjalista ds. Szkolenia Spawaczy w VR, przedstawimy Ci innowacyjne podejście do kształcenia przyszłych spawaczy. Odkryj, jak nasza platforma edukacyjna oparta na VR umożliwia doskonalenie umiejętności w sposób realistyczny i interaktywny. U nas będziesz mógł spróbować swoich sił w VR, sprawdzić czym jest technologia wirtualnej rzeczywistości i poznać podstawy spawalnictwa.

ReQiu

Narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej on-line.

Oprócz feedbacku o ocenianych osobach pozwala na wzbudzenie zaangażowania, budzi pozytywne emocje i obniża stres w procesie oceny. ReQiu stanowi alternatywę dla kwestionariuszy i AC (Assessment centre), która świetnie sprawdza się w procesach rekrutacji, jak i procesach oceny obecnych pracowników. Naszym podstawowym celem jest przekuwanie aktualnej wiedzy naukowej w innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Nasz zespół składa się z ekspertów z takich obszarów jak psychologia, analiza danych, statystyka, HR i IT. Dzięki tak szerokiemu spektrum specjalistów, mamy możliwość wieloaspektowej analizy problemów dynamicznie ewoluującego środowiska biznesowego i w konsekwencji oferowania rozwiązań, które w pełni odpowiadają potrzebom rynku. Na kanwie tych przekonań stworzyliśmy ReQiu® Personality.

Useme

Platforma do rozliczania pracy zdalnej, która przyspiesza transakcje na linii klient – freelancer.

Useme oferuje freelancerom wygodne załatwienie formalności z klientem i szybkie płatności, a firmom – optymalizację kosztów zatrudnienia i mniejszą odpowiedzialność przy rozliczaniu pracy.

Unitem Mower

Nazywamy się Unitem Mower, automatyzujemy najnudniejszą pracę świata – koszenie trawy.

Nazywamy się Unitem Mower, zbudowaliśmy zestaw autonomii do kosiarek przemysłowych: dokładamy komputer z drobną elektroniką i sensory do istniejącej kosiarki. Kosiarka po takiej operacji może jeździć autonomicznie. Współpracujemy z producentami kosiarek, w wyniku czego powstają nowe linie produktów.

aleGRA

Gry i narzędzia służące rozwojowi kompetencji w biznesie i oświacie.

Jesteśmy firmą szkoleniową tworzącą gry i narzędzia służące rozwojowi kompetencji w biznesie i oświacie. Nasze produkty kierujemy do: trenerów biznesu, coachów, menadżerów zarządzających zespołami, nauczycieli i wychowawców, tutorów, konsultantów, specjalistów ds. HR. Prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem gier, tworzymy gry na zamówienie, dostarczamy gotowe narzędzia rozwojowe. Integrujemy ludzi, kompetencje i sytuacje. Uzyskujemy w ten sposób synergię nowego podejścia do biznesu. Chcemy ożywić rozwój, szkolenia i warsztaty, łącząc pragmatyczne podejście z zaangażowaniem w twórczą naukę przez zabawę. Nasze produkty zostają docenione przez ekspertów. Gry, które stworzyliśmy dla szkół ponadpodstawowych na lekcje przedsiębiorczości uzyskały nagrody Lidera Zmiany w Edukacji 2021. Natomiast symulacja biznesowa –  Wschód Dzikiego Zachodu zajęła 1 miejsce w konkursie Innowacja Edukacyjna Roku 2022 oraz Nagrodę Publiczności.

CLARIN-PL

Infrastruktura badawczo-rozwojowa do potrzeb przetwarzania języka naturalnego (głównie polskiego).

CLARIN-PL tworzy i udostępnia naukowcom i przedstawicielom biznesu zbiory językowe, narzędzia do przetwarzania języka naturalnego, moc obliczeniową i przestrzeń dyskową. Specjalizujemy się w języku polskim i innych językach słowiańskich, ale mamy też doświadczenie z innymi językami, w tym angielskim. Na stoisku zaprezentujemy polską wersję czatu, opartego o technologię OpenAI.

EY GDS

Global Delivery Services (GDS) to sieć centrów kompetencyjnych działających w 10 krajach.

Działają w Polsce, Argentynie, Chinach, Indiach, Wielkiej Brytanii oraz na Filipinach, na Węgrzech, w Hiszpanii, na Sri Lance oraz w Meksyku. Nasze zespoły wspierają EY we wszystkich liniach serwisowych, regionach i sektorach, odgrywając tym samym kluczową rolę w procesie wdrażania strategii rozwoju tego przedsiębiorstwa. W Polsce nasze biura mieszczą się we Wrocławiu i w Warszawie.

 

Viessmann R&D Center

Tworzymy aplikacje serwerowe, desktopowe i mobilne oraz oprogramowanie embedded dla urządzeń Viessmann.

Pracujemy nad oprogramowaniem i elektroniką urządzeń tworzących klimat w Twoim domu i realnie wspierających optymalizację zużycia energii. Realizujemy projekty między innymi w oparciu o platformy chmurowe oraz technologie z obszaru  IoT,  Mobile Apps oraz  Embedded Electronics (main units, powerboards, connectivity, HMI etc. ). W odpowiedzi na  zmieniającą się rzeczywistość klimatyczną, nasze rozwiązania technologiczne mają zachęcać do zarządzania zużyciem energią w domach. Na naszym stoisku dowiecie  się więcej o Viessmann Energy Management  – systemie zarządzania energią w domach. jednorodzinnych

Govecs

Producent jednośladów elektrycznych klasy premium.

GOVECS Poland Sp. z o.o., dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, będące oddziałem produkcyjnym GOVECS GROUP. Polska siedziba, znajdująca się we Wrocławiu, jest miejscem, gdzie od 2009 roku produkowane są, zaprojektowane przez naszych ekspertów, innowacyjne skutery elektryczne.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”

Wspiera rozwój regionalny i tworzy przyjazny klimat dla rozwoju biznesu.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o. uruchomiła w Wałbrzychu Centrum Szkoleniowe INNOVATION PARK, które prowadzone jest przez Klaster Edukacyjny INVEST in EDU. Placówka szkoli przyszłe kadry dla przemysłu m.in. poprzez wykorzystania Wirtualnej Rzeczywistości. Na stoisku WSSE „INVEST-PARK”, dzięki symulatorom VR, będzie można wcielić się m.in. w rolę spawaczy. Aplikacja oceni precyzję wykonanie i jakość wirtualnej spoiny, a uczestnicy z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzeni upominkami. Dodatkowo na stanowisku będzie można uzyskać informację odnośnie wparcia firm w uzyskaniu korzystnych zwolnień podatkowych zarówno dla mikro, małych jak i duży przedsiębiorstw, zapoznać się z ofertą atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oraz hal przemysłowych, które dostępne są dla przedsiębiorców pod wynajem lub leasing.

Thermosafety

Innowacyjna firma technologiczna, która zajmuje się tworzeniem systemów bezpieczeństwa opartych o AI.

Naszą misją jest dostarczenie inteligentnych, skalowalnych i niezawodnych systemów bezpieczeństwa. Kluczową domeną Naszej działalności jest rozwijanie wizyjnych systemów bezpieczeństwa, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji.

WKS Śląsk Wrocław

Obecny lider Ekstraklasy.

Śląsk Wrocław to ponad 75 lat dumnej historii z wieloma znaczącymi sukcesami i tytułami Mistrza Polski w 1977 oraz 2012 roku na czele. Klub konsekwentnie budujący swoją markę łącząc sport z biznesem. 

identt

Twórcy rozwiązania wspierającego proces automatycznej weryfikacji dokumentów tożsamości oraz system rozpoznawania i porównywania twarzy.

IDENTT buduje rozwiązania, dzięki którym nasza tożsamość jest bezpieczna i nierozerwalna, a próby jej ataku – nieudane. Oparte o sztuczną inteligencję systemy IDENTT pozwalają na zdalną, automatyczną weryfikację tożsamości, wspierając liderów branży bankowości, finansów i telekomunikacji w cyfrowej transformacji ich przedsięwzięć. Wygodna, natychmiastowa obsługa klienta oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.

Venture Technology

Tworzymy mechatroniczne gry interaktywne, które przyciągają uwagę, angażują i dostarczają emocji.

Dla branży eventowej i marketingowej tworzymy mechatroniczne gry interaktywne, które angażują i dostarczają emocji. Łączymy świat cyfrowy z rzeczywistym konstruując autorskie automaty do gier i instalacje interaktywne. Pomagamy w procesie pozyskiwania uwagi i budowania emocji na strefach promocyjnych.

Fabbler

Oparta na sztucznej inteligencji platforma do tworzenia i zarabiania na grach fabularnych na telefonie.

Fabbler to platforma ZERO-EFFORT do tworzenia gier oparta na sztucznej inteligencji. Umożliwiamy każdemu tworzenie i zarabianie na swoich unikalnych grach fabularnych. Wyobraź sobie świat, w którym każdy, kto ma telefon, może zostać twórcą gier i zarabiać pieniądze – tak samo bez wysiłku, jak twórca wideo na YouTube.

Robo Sapiens

Tworzymy innowacyjną przestrzeń edukacyjna dla dzieci i dorosłych.

Tworzymy innowacyjną przestrzeń edukacyjna dla dzieci i dorosłych, która z pasją wprowadza uczestników w fascynujący świat nowoczesnych technologii. Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia z cyberbezpieczeństwa i AI, a ponadto prowadzimy warsztaty i zajęcia robotyczno-technologiczne.

LoSa Sp. z o.o.

ParkSpaceEco od LOSA – 95% dokładnych prognoz zajętości parkingów, ekonomiczne i ekologiczne wsparcie transportu.

Firma LOSA oferuje system ParkSpaceEco, który pomaga kierowcom znaleźć wolne miejsce parkingowe z 95% dokładnością, wykorzystując dane z istniejącej infrastruktury parkingowej, dane kartograficzne czy pogodowe. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie wspierające transport zrównoważony.

Carebits

Domowe, mobilne KTG Carebits to usługa, w ramach której otrzymasz urządzenie KTG klinicznej jakości, do samodzielnego wykonania badania w domu wraz z nielimitowaną liczbą badań.

Domowe, mobilne KTG Carebits to usługa, w ramach której otrzymasz urządzenie KTG klinicznej jakości, do samodzielnego wykonania badania w domu wraz z nielimitowaną liczbą badań. Każde badanie jest analizowane i oceniane przed profesjonalną kadrę medyczną. Największą zaletą jest całodobowy dostęp do naszych specjalistów i możliwość kontaktu z położnymi o każdej porze dnia i nocy.

Inpeak

Wrocławska firma technologiczna, projektująca oraz produkująca autorskie urządzenia elektroniczne i rozwiązania programistyczne oparte na najnowszych technologiach w tym AI.

Najnowszym produktem jest kompleksowy system monitorowania natężenia ruchu SCCANOO. Przy użyciu kompleksowego zestawu czujników jest w stanie pracować nawet w ciężkich warunkach pogodowych utrzymując wysoką dokładność pomiaru. Zgromadzone dane prezentowane są w czasie rzeczywistym na dedykowanej platformie która umożliwia szereg funkcji statystycznych.

Projekt Scorpio

Studenci Scorpio budują łaziki marsjańskie, z którymi co roku uczestniczą w międzynarodowych zawodach. 

Projekt Scorpio zajmuje się rozwijaniem serii studenckich łazików Scorpio. Te z powodzeniem osiągają wysokie miejsca na zawodach z serii Rover Challenge, które odbywają się na całym świecie. Promują polską myśl techniczną, co roku uczestnicząc w wielu wydarzeniach krajowych i międzynarodowych.

PWr in Space

PWr in Space to koło naukowe zajmujące się budową eksperymentalnych rakiet sondujących.

PWr in Space to koło naukowe z Politechniki Wrocławskiej zajmujące się budową eksperymentalnych rakiet sondujących. Ich najnowszym projektem jest rakieta R5 Aurora – 4-metrowa konstrukcja z silnikiem hybrydowym, która zdobyła 2. Miejsce na Spaceport America Cup 2023.

KoNaR

W KNR „KoNaR” konstruujemy duże roboty jak Ariadna, oraz małe roboty turniejowe, biorące udział w zawodach międzynarodowych.

Koło Naukowe Robotyków „KoNaR” zrzesza studentów, pasjonujących się wszelakimi robotami. Nasz flagowy projekt to platforma mobilna „Ariadna”, biorąca udział w zawodach w Austrii, Francji i Rumunii. Istotnym dla Ariadny jest manipulator „KonArm”.  Ponadto, konstruujemy roboty turniejowe, od minisumo aż po linefollowery.  Organizujemy również własne zawody Robotic Arena.

Mode-Locked Technology

Producent innowacyjnych systemów laserowych dla nauki i przemysłu.

Obszarem działalności spółki jest szeroko pojęta fotonika, optoelektronika i elektronika, w szczególności projektowanie i wytwarzanie zaawansowanych systemów laserowych,  przeznaczonych do zastosowań zarówno przez klientów z sektora naukowego, jak i przemysłowego.

Controlant

Naszą wizją jest dostarczanie łańcuchów dostaw bez odpadów dla naszych partnerów i planety poprzez cyfryzację, automatyzację i transformację łańcucha dostaw farmaceutycznych.

PWr in Space to koło naukowe z Politechniki Wrocławskiej zajmujące się budową eksperymentalnych rakiet sondujących. Ich najnowszym projektem jest rakieta R5 Aurora – 4-metrowa konstrukcja z silnikiem hybrydowym, która zdobyła 2. Miejsce na Spaceport America Cup 2023.

Dolnośląskie Centrum Druku 3D

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie druku 3D.

Dolnośląskie Centrum Druku 3D wyróżnia się także profesjonalnym podejściem do każdego projektu. Zespół składa się z doświadczonych inżynierów i projektantów, którzy wspierają klientów na każdym etapie produkcji – od konsultacji i projektowania po finalną weryfikację. Dzięki temu zapewniają optymalizację kosztów i czasu realizacji. DC3D w swej działalności ma szerokie spektrum branż, w tym przemysł, medycynę, architekturę czy edukację.

SatRev

Nowa firma kosmiczna z Polski, specjalizująca się w nanosatelitach i optycznych danych.

Obszarem działalności spółki jest szeroko pojęta fotonika, optoelektronika i elektronika, w szczególności projektowanie i wytwarzanie zaawansowanych systemów laserowych,  przeznaczonych do zastosowań zarówno przez klientów z sektora naukowego, jak i przemysłowego.

Nerd Army

Software Special Forces. Grupa inżynierów projektujących zaawansowane systemy od urządzeń po oprogramowanie.

Nasza wiedza i kompetencje zostały docenione przez największe firmy na świecie. Od 2021 roku rozwijamy platformę XDA-21 – miks urządzeń naszego projektu i zaawansowanego oprogramowania. Platforma służy do zarządzania pojazdami specjalnymi w tym ekstremalnymi maszynami wyprawowymi, które dotrą na koniec świata!

City Space

Biuro serwisowane? Hot-desk? A może sala konferencyjna?
Wszystkie nasze biura oraz hot-desk to w pełni wyposażone i komfortowe miejsca do pracy.

CitySpace to operator przestrzeni biurowych, w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów biurowych. Oferuje elastyczne biura serwisowane, coworking, wirtualny adres dla firm oraz sale spotkań również w formule Work on demand, czyli bez umowy i zbędnych formalności dzięki aplikacji mobilnej.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Naszą misją jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. 

Oferujemy szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego Państwa projektów biznesowych. Pomagamy również w pokonywaniu procedur administracyjnych dotyczących konkretnych przedsięwzięć, opracowaniu rozwiązań prawnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji oraz wiarygodnych partnerów i dostawców.

KNAiR Robocik

Robocik to koło naukowe działające na Politechnice Wrocławskiej budujące autonomicznego drona podwodnego. 

Robocik to koło naukowe działające na Politechnice Wrocławskiej, budujące autonomicznego drona podwodnego. Nasza zespół korzysta z najlepszych zdobyczny robotyki podwodnej i łaknie wiedzy w temacie nowych technologii. Nasza branża w temacie rozwijającej się sztucznej inteligencji jest jedną z najbardziej przyszłościowych kierunków.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWr

AIP PWr: Twój start w biznes! Szkolenia, doradztwo, wsparcie, innowacje, kreatywność, przedsiębiorczość!

AIP PWr wspiera przedsiębiorczość akademicką, oferuje przestrzeń i wsparcie dla rozwoju pomysłów biznesowych. Umożliwia współpracę z ekspertami i korzystanie z zasobów Politechniki Wrocławskiej. Organizuje szkolenia, konsultacje i spotkania biznesowe, promując innowacyjność i kreatywność wśród studentów i naukowców.

Inksearch

Platforma dzięki której zarezerwujesz tatuaż online.

Platforma łącząca studia tatuażu, artystów i miłośników dziar. Ułatwiamy proces rezerwacji i usprawniamy komunikację między klientem a artystą.

John the Drone

Lataj dronem wyścigowym. Odkryj kolorowy sport, który pozwoli Ci poczuć się jak ptak. 

John the drone to prawdopodobnie pierwsza szkoła latania dronem wyścigowym. Drony to nie tylko filmy i zdjęcia z góry, ale także kolorowy sport, który pozwoli Ci poczuć się jak ptak. Wyśmienitą zabawę przeplatamy rozwojem umiejętności w ramach STEM. Uczymy odpowiedzialnie latać, budować drony FPV i ścigać się na futurystycznych torach.

Smart City

Głównym celem jest podnoszenie jakości życia mieszkańców, często przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Idea smart city rozwijana jest we Wrocławiu od kilku lat – podobnie jak w innych miastach w kraju i na świecie, w stolicy Dolnego Śląska dostrzeżono potencjał we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań przynoszących korzyści dla miasta i mieszkańców. Znaczenie tej tematyki podkreślają władze miasta, m.in. tworząc w Urzędzie Miejskim specjalną jednostkę odpowiedzialną za wybór projektów i koordynację wdrażania rozwiązań.

Centrum Innowacji i Biznesu PWr

Jesteśmy ogólnouczelnianą jednostką wpierającą współpracę Politechniki Wrocławskiej z biznesem.

Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej łączy naukę i biznes, wspierając komercjalizację badań oraz innowacje w firmach. Ułatwiamy implementację technologicznych rozwiązań, obsługujemy procesy patentowe i zarządzamy dużymi konsorcjami.

Wystawcy

Poznaj twórców innowacji i ich najnowsze technologie!

BuzzyBike

Elektryczny rower zaprojektowany przez firmę Custom Mike.

Buzzy Bike to  elektryczny rower zaprojektowany przez firmę Custom Mike z myślą nie tylko  o osobach chcących  wyróżniać się  w miejskim  tłumie rowerzystów, ale przede wszystkim,  to rower dla osób szukających możliwości wyrażenia siebie  i swojego własnego stylu.  Zastosowanie  rozwiązań zaczerpniętych z auto detailingu (wylewanych samochodowych  folii) dają użytkownikowi  prawie nieograniczone opcje kolorystyczne roweru. Rower  Buzzy jest dostępny w różnych wersjach  w tym składanej.

Fanuc

Światowy lider technologii CNC oraz robotyki.

Od 1956r. oferuje producentom niezawodne sterowania CNC, roboty przemysłowe oraz wysokowydajne obrabiarki: Robodrill, Robocut oraz Roboshot. Maszyny FANUC charakteryzuje niedościgniona szybkość, precyzja i efektywność. Klienci, doceniając jakość oferowanych rozwiązań wykorzystują na całym świecie ponad 20 mln produktów firmy FANUC. 

Dig in Vision

Szkolimy spawaczy w VR. Dołącz i rozwijaj swoje umiejętności z nami!

Dig in Vision, firma założona we Wrocławiu, oferuje symulator spawania w VR oraz platformę edukacyjną. Oferujemy promowanie rozwoju zawodowego poprzez innowacyjne rozwiązania. U nas spróbujesz swoich sił jako spawacz w bezpiecznych warunkach, a ekspert AI oceni spoinę. 

Odwiedź nasze stanowisko na expo i poznaj fascynujący świat symulatorów spawania w wirtualnej rzeczywistości. Jako Specjalista ds. Szkolenia Spawaczy w VR, przedstawimy Ci innowacyjne podejście do kształcenia przyszłych spawaczy. Odkryj, jak nasza platforma edukacyjna oparta na VR umożliwia doskonalenie umiejętności w sposób realistyczny i interaktywny. U nas będziesz mógł spróbować swoich sił w VR, sprawdzić czym jest technologia wirtualnej rzeczywistości i poznać podstawy spawalnictwa.

Reqiu

Narzędzie do oceny osobowości w formie gry komputerowej on-line.

Oprócz feedbacku o ocenianych osobach pozwala na wzbudzenie zaangażowania, budzi pozytywne emocje i obniża stres w procesie oceny. ReQiu stanowi alternatywę dla kwestionariuszy i AC (Assessment centre), która świetnie sprawdza się w procesach rekrutacji, jak i procesach oceny obecnych pracowników. Naszym podstawowym celem jest przekuwanie aktualnej wiedzy naukowej w innowacyjne rozwiązania dla biznesu. Nasz zespół składa się z ekspertów z takich obszarów jak psychologia, analiza danych, statystyka, HR i IT. Dzięki tak szerokiemu spektrum specjalistów, mamy możliwość wieloaspektowej analizy problemów dynamicznie ewoluującego środowiska biznesowego i w konsekwencji oferowania rozwiązań, które w pełni odpowiadają potrzebom rynku. Na kanwie tych przekonań stworzyliśmy ReQiu® Personality.

Useme

Platforma do rozliczania pracy zdalnej, która przyspiesza transakcje na linii klient – freelancer.

Useme oferuje freelancerom wygodne załatwienie formalności z klientem i szybkie płatności, a firmom – optymalizację kosztów zatrudnienia i mniejszą odpowiedzialność przy rozliczaniu pracy.

Unitem Mower

Nazywamy się Unitem Mower, automatyzujemy najnudniejszą pracę świata – koszenie trawy.

Nazywamy się Unitem Mower, zbudowaliśmy zestaw autonomii do kosiarek przemysłowych: dokładamy komputer z drobną elektroniką i sensory do istniejącej kosiarki. Kosiarka po takiej operacji może jeździć autonomicznie. Współpracujemy z producentami kosiarek, w wyniku czego powstają nowe linie produktów.

aleGRA

Gry i narzędzia służące rozwojowi kompetencji w biznesie i oświacie.

Jesteśmy firmą szkoleniową tworzącą gry i narzędzia służące rozwojowi kompetencji w biznesie i oświacie. Nasze produkty kierujemy do: trenerów biznesu, coachów, menadżerów zarządzających zespołami, nauczycieli i wychowawców, tutorów, konsultantów, specjalistów ds. HR. Prowadzimy szkolenia z wykorzystaniem gier, tworzymy gry na zamówienie, dostarczamy gotowe narzędzia rozwojowe. Integrujemy ludzi, kompetencje i sytuacje. Uzyskujemy w ten sposób synergię nowego podejścia do biznesu. Chcemy ożywić rozwój, szkolenia i warsztaty, łącząc pragmatyczne podejście z zaangażowaniem w twórczą naukę przez zabawę. Nasze produkty zostają docenione przez ekspertów. Gry, które stworzyliśmy dla szkół ponadpodstawowych na lekcje przedsiębiorczości uzyskały nagrody Lidera Zmiany w Edukacji 2021. Natomiast symulacja biznesowa –  Wschód Dzikiego Zachodu zajęła 1 miejsce w konkursie Innowacja Edukacyjna Roku 2022 oraz Nagrodę Publiczności.

CLARIN-PL

Infrastruktura badawczo-rozwojowa do potrzeb przetwarzania języka naturalnego (głównie polskiego).

CLARIN-PL tworzy i udostępnia naukowcom i przedstawicielom biznesu zbiory językowe, narzędzia do przetwarzania języka naturalnego, moc obliczeniową i przestrzeń dyskową. Specjalizujemy się w języku polskim i innych językach słowiańskich, ale mamy też doświadczenie z innymi językami, w tym angielskim. Na stoisku zaprezentujemy polską wersję czatu, opartego o technologię OpenAI.

EY GDS

Global Delivery Services (GDS) to sieć centrów kompetencyjnych działających w 10 krajach.

Działają w Polsce, Argentynie, Chinach, Indiach, Wielkiej Brytanii oraz na Filipinach, na Węgrzech, w Hiszpanii, na Sri Lance oraz w Meksyku. Nasze zespoły wspierają EY we wszystkich liniach serwisowych, regionach i sektorach, odgrywając tym samym kluczową rolę w procesie wdrażania strategii rozwoju tego przedsiębiorstwa. W Polsce nasze biura mieszczą się we Wrocławiu i w Warszawie.

Viessmann R&D Center

Tworzymy aplikacje serwerowe, desktopowe i mobilne oraz oprogramowanie embedded dla urządzeń Viessmann.

Pracujemy nad oprogramowaniem i elektroniką urządzeń tworzących klimat w Twoim domu i realnie wspierających optymalizację zużycia energii. Realizujemy projekty między innymi w oparciu o platformy chmurowe oraz technologie z obszaru  IoT,  Mobile Apps oraz  Embedded Electronics (main units, powerboards, connectivity, HMI etc. ). W odpowiedzi na  zmieniającą się rzeczywistość klimatyczną, nasze rozwiązania technologiczne mają zachęcać do zarządzania zużyciem energią w domach. Na naszym stoisku dowiecie  się więcej o Viessmann Energy Management  – systemie zarządzania energią w domach. jednorodzinnych

Govecs

Producent jednośladów elektrycznych klasy premium.

GOVECS Poland Sp. z o.o., dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo, będące oddziałem produkcyjnym GOVECS GROUP.

Polska siedziba, znajdująca się we Wrocławiu, jest miejscem, gdzie od 2009 roku produkowane są, zaprojektowane przez naszych ekspertów, innowacyjne skutery elektryczne.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK”

Wspiera rozwój regionalny i tworzy przyjazny klimat dla rozwoju biznesu.

Wałbrzyska Specjalna Strefa Ekonomiczna „INVEST-PARK” sp. z o.o. uruchomiła w Wałbrzychu Centrum Szkoleniowe INNOVATION PARK, które prowadzone jest przez Klaster Edukacyjny INVEST in EDU. Placówka szkoli przyszłe kadry dla przemysłu m.in. poprzez wykorzystania Wirtualnej Rzeczywistości. Na stoisku WSSE „INVEST-PARK”, dzięki symulatorom VR, będzie można wcielić się m.in. w rolę spawaczy. Aplikacja oceni precyzję wykonanie i jakość wirtualnej spoiny, a uczestnicy z najlepszymi wynikami zostaną nagrodzeni upominkami. Dodatkowo na stanowisku będzie można uzyskać informację odnośnie wparcia firm w uzyskaniu korzystnych zwolnień podatkowych zarówno dla mikro, małych jak i duży przedsiębiorstw, zapoznać się z ofertą atrakcyjnych terenów inwestycyjnych oraz hal przemysłowych, które dostępne są dla przedsiębiorców pod wynajem lub leasing.

Thermosafety

Innowacyjna firma technologiczna, która zajmuje się tworzeniem systemów bezpieczeństwa opartych o AI.

Naszą misją jest dostarczenie inteligentnych, skalowalnych i niezawodnych systemów bezpieczeństwa. Kluczową domeną Naszej działalności jest rozwijanie wizyjnych systemów bezpieczeństwa, które wykorzystują najnowsze osiągnięcia w dziedzinie sztucznej inteligencji.

WKS Śląsk Wrocław

Obecny lider Ekstraklasy.

Śląsk Wrocław to ponad 75 lat dumnej historii z wieloma znaczącymi sukcesami i tytułami Mistrza Polski w 1977 oraz 2012 roku na czele. Klub konsekwentnie budujący swoją markę łącząc sport z biznesem. 

identt

Twórcy rozwiązania wspierającego proces automatycznej weryfikacji dokumentów tożsamości oraz system rozpoznawania i porównywania twarzy.

IDENTT buduje rozwiązania, dzięki którym nasza tożsamość jest bezpieczna i nierozerwalna, a próby jej ataku – nieudane. Oparte o sztuczną inteligencję systemy IDENTT pozwalają na zdalną, automatyczną weryfikację tożsamości, wspierając liderów branży bankowości, finansów i telekomunikacji w cyfrowej transformacji ich przedsięwzięć. Wygodna, natychmiastowa obsługa klienta oraz wysoki poziom bezpieczeństwa i niezawodności.

Venture Technology

Tworzymy mechatroniczne gry interaktywne, które przyciągają uwagę, angażują i dostarczają emocji.

Dla branży eventowej i marketingowej tworzymy mechatroniczne gry interaktywne, które angażują i dostarczają emocji. Łączymy świat cyfrowy z rzeczywistym konstruując autorskie automaty do gier i instalacje interaktywne. Pomagamy w procesie pozyskiwania uwagi i budowania emocji na strefach promocyjnych.

Fabbler

Oparta na sztucznej inteligencji platforma do tworzenia i zarabiania na grach fabularnych na telefonie.

Fabbler to platforma ZERO-EFFORT do tworzenia gier oparta na sztucznej inteligencji. Umożliwiamy każdemu tworzenie i zarabianie na swoich unikalnych grach fabularnych. Wyobraź sobie świat, w którym każdy, kto ma telefon, może zostać twórcą gier i zarabiać pieniądze – tak samo bez wysiłku, jak twórca wideo na YouTube.

LoSa Sp. z o.o.

ParkSpaceEco od LOSA – 95% dokładnych prognoz zajętości parkingów, ekonomiczne i ekologiczne wsparcie transportu.

Firma LOSA oferuje system ParkSpaceEco, który pomaga kierowcom znaleźć wolne miejsce parkingowe z 95% dokładnością, wykorzystując dane z istniejącej infrastruktury parkingowej, dane kartograficzne czy pogodowe. To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie wspierające transport zrównoważony.

Robo Sapiens

Tworzymy innowacyjną przestrzeń edukacyjna dla dzieci i dorosłych.

Tworzymy innowacyjną przestrzeń edukacyjna dla dzieci i dorosłych, która z pasją wprowadza uczestników w fascynujący świat nowoczesnych technologii. Dostarczamy wysokiej jakości szkolenia z cyberbezpieczeństwa i AI, a ponadto prowadzimy warsztaty i zajęcia robotyczno-technologiczne.

Carebits

Domowe, mobilne KTG Carebits to usługa, w ramach której otrzymasz urządzenie KTG klinicznej jakości, do samodzielnego wykonania badania w domu wraz z nielimitowaną liczbą badań.

Domowe, mobilne KTG Carebits to usługa, w ramach której otrzymasz urządzenie KTG klinicznej jakości, do samodzielnego wykonania badania w domu wraz z nielimitowaną liczbą badań. Każde badanie jest analizowane i oceniane przed profesjonalną kadrę medyczną. Największą zaletą jest całodobowy dostęp do naszych specjalistów i możliwość kontaktu z położnymi o każdej porze dnia i nocy.

Inpeak

Wrocławska firma technologiczna, projektująca oraz produkująca autorskie urządzenia elektroniczne i rozwiązania programistyczne oparte na najnowszych technologiach w tym AI.

Najnowszym produktem jest kompleksowy system monitorowania natężenia ruchu SCCANOO. Przy użyciu kompleksowego zestawu czujników jest w stanie pracować nawet w ciężkich warunkach pogodowych utrzymując wysoką dokładność pomiaru. Zgromadzone dane prezentowane są w czasie rzeczywistym na dedykowanej platformie która umożliwia szereg funkcji statystycznych.

Projekt Scorpio

Studenci Scorpio budują łaziki marsjańskie, z którymi co roku uczestniczą w międzynarodowych zawodach. 

Projekt Scorpio zajmuje się rozwijaniem serii studenckich łazików Scorpio. Te z powodzeniem osiągają wysokie miejsca na zawodach z serii Rover Challenge, które odbywają się na całym świecie. Promują polską myśl techniczną, co roku uczestnicząc w wielu wydarzeniach krajowych i międzynarodowych.

PWr in Space

PWr in Space to koło naukowe zajmujące się budową eksperymentalnych rakiet sondujących.

PWr in Space to koło naukowe z Politechniki Wrocławskiej zajmujące się budową eksperymentalnych rakiet sondujących. Ich najnowszym projektem jest rakieta R5 Aurora – 4-metrowa konstrukcja z silnikiem hybrydowym, która zdobyła 2. Miejsce na Spaceport America Cup 2023.

KoNaR

W KNR „KoNaR” konstruujemy duże roboty jak Ariadna, oraz małe roboty turniejowe, biorące udział w zawodach międzynarodowych.

Koło Naukowe Robotyków „KoNaR” zrzesza studentów, pasjonujących się wszelakimi robotami. Nasz flagowy projekt to platforma mobilna „Ariadna”, biorąca udział w zawodach w Austrii, Francji i Rumunii. Istotnym dla Ariadny jest manipulator „KonArm”.  Ponadto, konstruujemy roboty turniejowe, od minisumo aż po linefollowery.  Organizujemy również własne zawody Robotic Arena.

Mode-Locked Technology

Producent innowacyjnych systemów laserowych dla nauki i przemysłu.

Obszarem działalności spółki jest szeroko pojęta fotonika, optoelektronika i elektronika, w szczególności projektowanie i wytwarzanie zaawansowanych systemów laserowych,  przeznaczonych do zastosowań zarówno przez klientów z sektora naukowego, jak i przemysłowego.

Controlant

Naszą wizją jest dostarczanie łańcuchów dostaw bez odpadów dla naszych partnerów i planety poprzez cyfryzację, automatyzację i transformację łańcucha dostaw farmaceutycznych.

PWr in Space to koło naukowe z Politechniki Wrocławskiej zajmujące się budową eksperymentalnych rakiet sondujących. Ich najnowszym projektem jest rakieta R5 Aurora – 4-metrowa konstrukcja z silnikiem hybrydowym, która zdobyła 2. Miejsce na Spaceport America Cup 2023.

Dolnośląskie Centrum Druku 3D

Świadczymy kompleksowe usługi w zakresie druku 3D.

Dolnośląskie Centrum Druku 3D wyróżnia się także profesjonalnym podejściem do każdego projektu. Zespół składa się z doświadczonych inżynierów i projektantów, którzy wspierają klientów na każdym etapie produkcji – od konsultacji i projektowania po finalną weryfikację. Dzięki temu zapewniają optymalizację kosztów i czasu realizacji. DC3D w swej działalności ma szerokie spektrum branż, w tym przemysł, medycynę, architekturę czy edukację.

SatRev

Nowa firma kosmiczna z Polski, specjalizująca się w nanosatelitach i optycznych danych.

Obszarem działalności spółki jest szeroko pojęta fotonika, optoelektronika i elektronika, w szczególności projektowanie i wytwarzanie zaawansowanych systemów laserowych,  przeznaczonych do zastosowań zarówno przez klientów z sektora naukowego, jak i przemysłowego.

Nerd Army

Software Special Forces. Grupa inżynierów projektujących zaawansowane systemy od urządzeń po oprogramowanie.

Nasza wiedza i kompetencje zostały docenione przez największe firmy na świecie. Od 2021 roku rozwijamy platformę XDA-21 – miks urządzeń naszego projektu i zaawansowanego oprogramowania. Platforma służy do zarządzania pojazdami specjalnymi w tym ekstremalnymi maszynami wyprawowymi, które dotrą na koniec świata!

City Space

Biuro serwisowane? Hot-desk? A może sala konferencyjna?
Wszystkie nasze biura oraz hot-desk to w pełni wyposażone i komfortowe miejsca do pracy.

CitySpace to operator przestrzeni biurowych, w których pracuje się wygodniej, przyjaźniej i nowocześniej. CitySpace dysponuje jedną z największych w kraju sieci produktów biurowych. Oferuje elastyczne biura serwisowane, coworking, wirtualny adres dla firm oraz sale spotkań również w formule Work on demand, czyli bez umowy i zbędnych formalności dzięki aplikacji mobilnej.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu

Naszą misją jest zwiększenie napływu bezpośrednich inwestycji zagranicznych do kraju oraz zasięgu i dynamiki umiędzynarodowienia polskich przedsiębiorstw. 

Oferujemy szybki dostęp do kompleksowej informacji dotyczącej otoczenia gospodarczo-prawnego Państwa projektów biznesowych. Pomagamy również w pokonywaniu procedur administracyjnych dotyczących konkretnych przedsięwzięć, opracowaniu rozwiązań prawnych, znalezieniu odpowiedniej lokalizacji oraz wiarygodnych partnerów i dostawców.

KNAiR Robocik

Robocik to koło naukowe działające na Politechnice Wrocławskiej budujące autonomicznego drona podwodnego. 

Robocik to koło naukowe działające na Politechnice Wrocławskiej, budujące autonomicznego drona podwodnego. Nasza zespół korzysta z najlepszych zdobyczny robotyki podwodnej i łaknie wiedzy w temacie nowych technologii. Nasza branża w temacie rozwijającej się sztucznej inteligencji jest jedną z najbardziej przyszłościowych kierunków.

Akademicki Inkubator Przedsiębiorczości PWr

AIP PWr: Twój start w biznes! Szkolenia, doradztwo, wsparcie, innowacje, kreatywność, przedsiębiorczość!

AIP PWr wspiera przedsiębiorczość akademicką, oferuje przestrzeń i wsparcie dla rozwoju pomysłów biznesowych. Umożliwia współpracę z ekspertami i korzystanie z zasobów Politechniki Wrocławskiej. Organizuje szkolenia, konsultacje i spotkania biznesowe, promując innowacyjność i kreatywność wśród studentów i naukowców.

Inksearch

Platforma dzięki której zarezerwujesz tatuaż online.

Platforma łącząca studia tatuażu, artystów i miłośników dziar. Ułatwiamy proces rezerwacji i usprawniamy komunikację między klientem a artystą.

John the Drone

Lataj dronem wyścigowym. Odkryj kolorowy sport, który pozwoli Ci poczuć się jak ptak. 

John the drone to prawdopodobnie pierwsza szkoła latania dronem wyścigowym. Drony to nie tylko filmy i zdjęcia z góry, ale także kolorowy sport, który pozwoli Ci poczuć się jak ptak. Wyśmienitą zabawę przeplatamy rozwojem umiejętności w ramach STEM. Uczymy odpowiedzialnie latać, budować drony FPV i ścigać się na futurystycznych torach.

Smart City

Głównym celem jest podnoszenie jakości życia mieszkańców, często przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii.

Idea smart city rozwijana jest we Wrocławiu od kilku lat – podobnie jak w innych miastach w kraju i na świecie, w stolicy Dolnego Śląska dostrzeżono potencjał we wdrażaniu nowoczesnych rozwiązań przynoszących korzyści dla miasta i mieszkańców. Znaczenie tej tematyki podkreślają władze miasta, m.in. tworząc w Urzędzie Miejskim specjalną jednostkę odpowiedzialną za wybór projektów i koordynację wdrażania rozwiązań.

Centrum Innowacji i Biznesu PWr

Jesteśmy ogólnouczelnianą jednostką wpierającą współpracę Politechniki Wrocławskiej z biznesem.

Centrum Innowacji i Biznesu Politechniki Wrocławskiej łączy naukę i biznes, wspierając komercjalizację badań oraz innowacje w firmach. Ułatwiamy implementację technologicznych rozwiązań, obsługujemy procesy patentowe i zarządzamy dużymi konsorcjami.

Mapa

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat.

Odbierz swoją wejściówkę!

Jak było rok temu?

Kontakt

Więcej pytań? Zapraszamy do kontaktu i współpracy!